Cennik zdjęć ślubnych zdjęcia w dniu ślubu!

Ceny fotografii ślubnej

Cennik zdjęć ślubnych

Jeśli chodzi o ceny fotografii ślubnej, to im więcej godzin fotograf jest wynajęty, tym niższy jest koszt za godzinę. W przeciwieństwie do innych sprzedawców ślubnych, fotografowie zazwyczaj mają ustalone ceny fotografii ślubnej, a nie stawkę godzinową. Oznacza to, że mają listę cen dla różnych pakietów, z których możesz wybrać. Możesz także negocjować ze swoim fotografem, jeśli widzisz, że ich pakiet fotograficzny jest poza twoim zakresem cenowym.

Jeśli rezerwujesz fotografa na cały dzień, prawdopodobnie będziesz mógł uzyskać zdjęcia całej swojej partii ślubnej przygotowującej się w hotelu i wszystkie szczegóły ceremonii i przyjęcia. Jeśli rezerwujesz tylko na kilka godzin, prawdopodobnie dostaniesz tylko standardowe portrety ślubne i candids z ceremonii i przyjęcia.

Jakie są możliwości?
Pierwszą rzeczą, którą należy zdecydować, gdy zaczynasz planować swój ślub, jest to, ile jesteś skłonny wydać. Musisz budżet na więcej niż tylko aspekt fotograficzny dnia ślubu; musisz budżet na wszystko, w tym miejsce, catering, transport i inne rozrywki. Większość fotografów pobiera opłaty w dowolnym miejscu od 2,000 zł do 5,000 zł, aby strzelać ślub, ale może być w stanie znaleźć fotografa chętnego do fotografowania ślubu za mniej. Kiedy wyceniasz fotografów, pamiętaj, że dostajesz to, za co płacisz. Jeśli szukasz okazji, jest szansa, że dostaniesz niższą jakość zdjęć, jak również.

Jakie są oczekiwania?
Jeśli jesteś na napiętym budżecie, jednym ze sposobów, aby spróbować obniżyć koszty, jest zarezerwowanie fotografa na mniejszą liczbę godzin niż większość par zwykle rezerwuje. Wiele fotografów ślubnych będzie oferować pakiety, które są w dowolnym miejscu od pięciu do 10 godzin długo.

Możesz być w stanie znaleźć fotografa, który będzie strzelać swój ślub za niższą cenę, jeśli tylko zarezerwować je na, powiedzmy, pięć godzin zamiast 10. Ale pamiętaj, że wynajęcie fotografa na mniejszą liczbę godzin oznacza, że dostaniesz tylko mniej zdjęć. Prawdopodobnie nie dostaniecie wszystkich formalnych portretów (jak para młoda razem, para młoda z rodzicami drugiej osoby, itp.), zdjęć gości jedzących i tańczących i innych standardowych ujęć, które większość par chce.